همیاران شمال شرق
همیاران شمال شرق
امروز سه شنبه بیست و شش تیر 1403
همیاران شمال شرق

جلسه پایان سال مدیرعامل محترم همیاران شمال شرق با کارکنان مجموعه برگزار شد

تاریخ ارسال : 1400/02/02
جلسه پایان سال مدیرعامل محترم همیاران شمال شرق با کارکنان مجموعه برگزار شد

علی سپهر مدیر عامل محترم همیاران شمال شرق در عصر روز چهارشنبه 27 اسفند ماه سال جاری به همراه معاونت اداری مالی ، مسئولین اداری ، فنی، تامین نیرو و حوزه حراست، طی نشستی صمیمی، با مدیران و کارکنان مجموعه دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی همیاران شمال شرق، در این نشست علی سپهر  ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سال جدید از فعالیت کلیه کارکنان بخش فنی و اجرایی، حوزه بازرگانی، حوزه مالی اداری ، تامین نیرو کارگزینی و وصول مطالبات تشکر و قدردانی کردند.
وی در ادامه از تبیین سیاست های کلی مجموعه و حرکت این مجموعه به سمت تحقق اهداف عالی ، از همه مدیران و کارکنان واحدهای مختلف خواستند در تحقق اهداف با جدیت تلاش کنند. ایشان افزودند:
فعالیت های معاونت اداری که به دلیل در ارتباط بودن با کلیه بخش های مجموعه و به صورت پیوسته و شبانه روزی دارای اهمیت بسیار زیادی هستند و از کسانی که در این حوزه مسئولیت به عهده دارند تشکر و قدردانی نمودند.
 
مجتبی عبدرحیمی مسئول محترم حراست نیز طی سخنانی ضمن تبریک سال جدید و آرزوی موفقیت برای کارکنان مجموعه همیاران شمال شرق از آنها خواستند برای داشتن محیطی پویا و کارآمد، دو محور اساسی بایستی مد نظر قرار گیرد:
1-    رعایت قوانین و مقررات ، که از معضلات جانبی جلوگیری می نماید و بایستی به قانون عمل کرد.
2-    اتخاذ بهترین تصمیم ها حول کلیه موضوعاتی که در مجموعه وجود دارد از این رو صندوق انتقادات و پیشنهاداتی تعبیه شده که تا جایی که می شود در تشریک مساعی و خرد جمعی و رفع مشکلات توانمند باشیم.

در بخش دوم برنامه، هادی رئوف معاون مالی و اداری ، سمانه قانع مسئول اداری ، الهه کافی مسئول حوزه تامین نیرو در سخنانی کوتاه آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون در سال جدید برای کلیه همکاران محترم داشتند.

مدیرعامل در پایان سخنانشان از سامان دهی نیروهای شرکت به منظور چابک سازی و بهره وری نیروهای شرکت در سال آینده سخن گفتند.
 

گالری تصاویر