شرکت همیاران شمال شرق

اطلاعیه ها و مناسبت ها

اخبار داخلی شرکت

28 اردیبهشت 1401 - 23:11:14 [ تعداد بازدید : 67243 ]
اخبار همیاران شمال شرق
مدیر عامل شرکت همیاران شمال شرق در دیدار با مدیر منابع مالی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد در خصوص گسترش کمی و کیفی خدمات فی ما بین بحث و گفتگو کردند.

احمد عبدالله زاده در نشستی مشترک با سید محمد عنبری در خصوص همکاری شرکت همیاران در حوزه بازرگانی، حمل و نقل، توسعه اقتصادی و خدمات تامین نیروی انسانی با مدیر منابع مالی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد گفتگو کرد.

27 اردیبهشت 1401 - 14:25:51 [ تعداد بازدید : 15 ]
اخبار همیاران شمال شرق
مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق در دیدار با شهردار منطقه یک شهرداری مشهد: شرکت همیاران یک همیار و یک بال توانمند برای شهرداری ها بوده و با تمام قدرت در کنار شهرداری ها آماده خدمات رسانی همه جانبه‌ است.

احمد عبدالله زاده مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با کوروش باوندی شهردار منطقه یک شهرداری مشهد دیدار و بر گسترش همکاریها و تعاملات دو جانبه تأکید کرد.

25 اردیبهشت 1401 - 12:38:34 [ تعداد بازدید : 33 ]
اخبار همیاران شمال شرق
مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان بمناسبت روز معلم: تلاشهای معلمان، موجب اشاعه فرهنگ غنی اسلامی ایرانی در کشور می‌شود.

احمد عبدالله زاده مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق به مناسبت روز معلم ضمن دیدار و گفتگو با سید امیر شوشتری مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی این روز را به ایشان و خانواده بزرگ فرهنگیان تبریک گفت.

12 اردیبهشت 1401 - 13:08:32 [ تعداد بازدید : 114 ]

اخبار سازمان همیاری

اخبار همیاران شمال شرق
مراسم تودیع و معارفه مدیر شرکت همیارزیست گستر پردیسان برگزار شد

در مراسمی با حضور معاونان سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، سرپرست جدید شرکت همیارزیست گسترپردیسان یکی از واحدهای وابسته به سازمان در حوزه فعالیتهای اقتصادی محیط زیستی، بازیافت و پسماند معرفی شد....

‏1401 اردیبهشت 11‎
اخبار همیاران شمال شرق
تکریم و معارفه مدیر حراست سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی

جلسه تودیع و معارفه مدیر حراست سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با حضور مدیرکل حراست استانداری، مدیرعامل و مسئولان حراست واحدهای تابعه و مدیران ستادی سازمان برگزار شد، ...

‏1401 اردیبهشت 11‎
اخبار همیاران شمال شرق
توسعه اقتصاد مرز دوغارون با همکاری سازمان همیاری به عنوان نماینده اقتصادی استانداری

در جلسه جمع بندی سفر کاری سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری به شهرستان تایباد بر استفاده از ظرفیت های سازمان همیاری به عنوان نماینده اقتصادی استانداری در جهت توسعه اقتصاد مرز دوغارون تاکید شد....

‏1401 اردیبهشت 11‎
سخن مدیرعامل

مدیر عامل

احمد   عبدالله زاده

با من در اتباط باشید

a.abdollahzadeh@hamyaranshomalshargh.org

واحد های زیرمجموعه
دانستنی های روز
کتاب های الکترونیکی
آئین نامه ها و دستورالعمل ها
نمایشگاه ها و رویدادها