شرکت همیاران شمال شرق

اطلاعیه ها و مناسبت ها

اخبار داخلی شرکت

29 اردیبهشت 1401 - 00:16:46 [ تعداد بازدید : 67254 ]
اخبار همیاران شمال شرق
مدیر عامل شرکت همیاران شمال شرق در دیدار با مدیر منابع مالی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد در خصوص گسترش کمی و کیفی خدمات فی ما بین بحث و گفتگو کردند.

احمد عبدالله زاده در نشستی مشترک با سید محمد عنبری در خصوص همکاری شرکت همیاران در حوزه بازرگانی، حمل و نقل، توسعه اقتصادی و خدمات تامین نیروی انسانی با مدیر منابع مالی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد گفتگو کرد.

27 اردیبهشت 1401 - 14:25:51 [ تعداد بازدید : 16 ]
اخبار همیاران شمال شرق
مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق در دیدار با شهردار منطقه یک شهرداری مشهد: شرکت همیاران یک همیار و یک بال توانمند برای شهرداری ها بوده و با تمام قدرت در کنار شهرداری ها آماده خدمات رسانی همه جانبه‌ است.

احمد عبدالله زاده مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با کوروش باوندی شهردار منطقه یک شهرداری مشهد دیدار و بر گسترش همکاریها و تعاملات دو جانبه تأکید کرد.

25 اردیبهشت 1401 - 12:38:34 [ تعداد بازدید : 34 ]
اخبار همیاران شمال شرق
مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان بمناسبت روز معلم: تلاشهای معلمان، موجب اشاعه فرهنگ غنی اسلامی ایرانی در کشور می‌شود.

احمد عبدالله زاده مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق به مناسبت روز معلم ضمن دیدار و گفتگو با سید امیر شوشتری مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی این روز را به ایشان و خانواده بزرگ فرهنگیان تبریک گفت.

12 اردیبهشت 1401 - 13:08:32 [ تعداد بازدید : 115 ]

اخبار سازمان همیاری

اخبار همیاران شمال شرق
برگزاری اولین همایش رایگان خانوادگی به سوی تعالی برای خانواده های مشهدی

با همت مرکز آموزش سازمان همیاری استان انجام می شود؛ برگزاری اولین همایش رایگان خانوادگی به سوی تعالی برای خانواده های مشهدی...

‏1401 اردیبهشت 15‎
اخبار همیاران شمال شرق
باید فعالیتهای اقتصادی حوزه محیط زیستی سازمان همیاری در خراسان رضوی توسعه یابد

جلسه طوفان فکری شرکت همیارزیست گستر پردیسان با موضوع توسعه فعالیتهای اقتصادی حوزه محیط زیستی، بازیافت، پسماند و ... سازمان در نقاط مستعد استان برگزار شد....

‏1401 اردیبهشت 11‎
اخبار همیاران شمال شرق
ثبت نام آنلاین دوره های تک درس ویژه آمادگی آزمون های نظام مهندسی تمدید شد

ثبت نام دوره کوتاه مدت تک درس ترسیم فنی، کاربرد نرم افزار ETABS و SAP با ارائه گواهینامه رسمی قابل ترجمه از وزرات علوم تا 15 اردیبهشت ماه ادامه دارد....

‏1401 اردیبهشت 11‎
سخن مدیرعامل

مدیر عامل

احمد   عبدالله زاده

با من در اتباط باشید

a.abdollahzadeh@hamyaranshomalshargh.org

واحد های زیرمجموعه
دانستنی های روز
کتاب های الکترونیکی
آئین نامه ها و دستورالعمل ها
نمایشگاه ها و رویدادها