شرکت همیاران شمال شرق
27 دی 1400 - 11:33:42 456
مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با مدیرعامل شرکت توسعه ترافیکی شهرداری مشهد دیدار کرد.
مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق به همراه مهدی فتاحی معاون مالی و اداری شرکت با مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی مشهد دیدار و گفتگو کرد.
اخبار همیاران شمال شرق

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت همیاران شمال شرق سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، در دیدار احمد عبدالله زاده با سید جلال الدین حسینی واعظ، طرفین درباره همکاری دوجانبه به منظور ارتقاء توسعه پایدارشهری مذاکره کردند.
مدیر عامل شرکت همیاران شمال شرق، هوشمندسازی حوزه حمل و نقل و پارکینگ ها، پردازش تصاویر و دوربین های بدون اپراتور را از نیازهای شهرداری های استان درحوزه ترافیک عنوان کرد.
احمد عبدالله زاده افزود: هوشمندسازی خدمات الیت و پارک حاشیه ای نیز می تواند توسط شرکت توسعه ارتباطات ترافیک مشهد و با مشارکت و تسهیل گری شرکت همیاران در اختیار شهرداری ها قرارگیرد.
سید جلال الدین حسینی واعظ نیز در این نشست گفت: این شرکت خدمات مختلفی در زمینه هوشمندسازی و پارکینگ ارائه می دهد که پارک حاشیه ای موسوم به الیت یکی از آنهاست و می تواند با همکاری شرکت همیاران شمال شرق به شهرداری های استان ارائه دهد.
مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیک یادآورشد: یکی از اقداماتی که برای افزایش سهم مشارکت شهروندان در مدیریت پارک های حاشیه ای و غیرحاشیه‌ای در دستور کار قرار گرفته است، بهره گیری از ابزارهای الکترونیکی و همچنین ارتقای اپلیکیشن های موبایلی با همکاری شرکت همیاران برای ارتباط هرچه بهتر مردم با خدمات الیت است.

دانستنی های روز
کتاب های الکترونیکی
آئین نامه ها و دستورالعمل ها
نمایشگاه ها و رویدادها